Cel

Do uelastycznienia produkcji potrzeba kontroli i automatyzacji „w ruchu”. Przesuwniki ICT iTRAK® umożliwiają niezależny ruch, ale stanowią wyzwanie dla synchronizacji sterowania, monitorowania i zasilania wózków wahadłowych.

Podejście do problemu

Zastosowano dwa podejścia: OEM Cloostermans integrated IO-Link Wireless TigoHub oraz TigoMaster (Technology Partner CoreTigo), aby rozszerzyć automatyzację i elastyczność oferowaną przez oparte na iTRAK® maszyny pakujące.

Rozwiązania

  • Rozmieszczenie pomp próżniowych, systemów sprężonego powietrza, TigoHub,
    i sterowanych silników na szczycie każdego wózka wahadłowego
  • Monitorowanie w czasie rzeczywistym (ze znacznikami czasowymi) i przepływ danych z czujników pokładowych wózka do głównego sterownika Logix poprzez TigoMaster IOLink Wireless Master
  • Systemy Rockwell Automation iTRAK® Medium Frame i iTRAK® Small Frame,
    Sterownik Logix oraz narzędzia i biblioteki projektowe Emulate3D™.

Wyniki

  • Osiągnięto wysoką niezawodność i sterowanie klasy przemysłowej setkami urządzeń (czujników/elementów wykonawczych) w jednej komórce roboczej.
  • Całą maszynę można dostosować do potrzeb klienta, oby obsługiwała setki jednostek asortymentowych w szybkim czasie przy minimalnym czasie przezbrojenia i bez konieczności stosowania części o różnych rozmiarach.
  • Osiągnięto widoczność stanów wszystkich elementów maszyny w czasie rzeczywistym, w tym czujników zainstalowanych na szybko poruszających się wahadłowcach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów CoreTigo.

©2024 sterowniki.pl

wykonanie selea

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?