Elastyczna produkcja wymaga kontroli i automatyzacji w ruchu.
Transfery ICT iTRAK® umożliwiają niezależny ruch, ale stanowią wyzwanie dla łączności sterowania, monitorowania i zasilania na wózkach wahadłowych.

Klient firmy Rockwell, OEM Cloostermans, zintegrował bezprzewodowe rozwiązania IO-Link TigoHub i
TigoMaster przez partnera technologicznego CoreTigo, aby rozszerzyć automatyzację i elastyczność oferowaną przez maszynę pakującą opartą na iTRAK®.

Podejście do problemu i rozwiązanie:

  • Rozmieszczenie pomp próżniowych, systemów sprężonego powietrza, TigoHub,
    i sterowalnych silników na każdym wózku wahadłowym.
  • Monitorowanie w czasie rzeczywistym (ze znacznikami czasowymi) i przepływ danych z czujników pokładowych wózków wahadłowych do głównego sterownika Logix poprzez TigoMasterIOLink Wireless Master.
  • Systemy Rockwell Automation iTRAK® dla średnich i małych ram systemowych,
    sterownik Logix oraz narzędzia i biblioteki projektowe Emulate3D™.

Wyniki:

  • Osiągnięto większą niezawodność i sterowanie na poziomie przemysłowym setkami urządzeń (czujników/elementów wykonawczych) w pojedynczej komórce roboczej.
  • Cała maszyna może być teraz przystosowana do zindywidualizowanej produkcji obsługującej setki jednostek asortymentowych w locie, przy minimalnym czasie przezbrojenia i bez części o różnych rozmiarach.
  • Widoczność w czasie rzeczywistym stanu wszystkich elementów maszyny, w tym czujników zainstalowanych na szybko poruszających się wózkach wahadłowych.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami CoreTigo: Oferta Coretigo.

©2023 sterowniki.pl

wykonanie selea

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account