Przedstawiamy pierwszą platformę bezprzewodową, która spełnia surowe wymagania automatyki przemysłowej w zakresie bardzo małych opóźnień, niezawodności i skalowalności.

CoreTigo zapewnia niezawodną i opartą na standardach komunikację bezprzewodową czujnikom, siłownikom i urządzeniom sterującym w fabrykach, w których nie mogą łączyć się przez istniejące sieci bezprzewodowe.

Produkty i technologia IO-Link Wireless firmy CoreTigo są odpowiednie dla różnych branż i zastosowań. CoreTigo współpracuje z wieloma producentami sprzętu automatyki i opracowuje innowacyjne rozwiązania o zwiększonych możliwościach i wydajności, które wpasowują się w potrzeby klienta oraz przyczyniają się do doskonałości operacyjnej.

Integratorzy systemów, dostawcy rozwiązań i zakłady produkcyjne razem z produktami CoreTigo spełniają wymagania stawiane bezprzewodowym rozwiązań dla istniejących i nowych maszyn/linii produkcyjnych.

W naszej ofercie posiadamy: TigoEngine, TigoMaster oraz TigoBridge. Zapraszamy do odwiedzenia strony z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

©2023 sterowniki.pl

wykonanie selea

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account