Dzięki naszemu ponad 30 letniemu doświadczeniu w automatyce, jesteśmy w stanie przygotować projekt elektryczny oraz układ sterowania dla konstruowanych maszyn i urządzeń. W naszym laboratorium możemy sprawdzić proponowane rozwiązanie, co jest szczególnie istotne w przypadku prototypów. Elastyczność naszych działań pozwala na daleko idącą współpracę z technologami i projektantami części mechanicznej i procesowej. Dzięki takiej formie współpracy, możliwe jest wspólne budowanie bardzo nowatorskich urządzeń.

Swoje projekty opieramy o sprzęt Unitronics. Dzięki skalowalności oferty, możemy dobrać sterowanie oraz interfejs użytkownika, tak by idealnie spełniał wszystkie założenia. Z drugiej strony, jeśli w trakcie testowania prototypu trzeba będzie dokonać korekty, można tego dokonać w łatwy sposób.

Jeśli więc budujecie Państwo nowe urządzenie, zmieniacie konstrukcję istniejącego lub po prostu chcecie mu nadać nowe funkcjonalności, Sterowniki.pl sp z o.o. może być Waszym partnerem w zakresie elektryki i automatyki. Zapraszamy do kontaktu.

©2024 sterowniki.pl

wykonanie selea

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?