Udany format zeszłorocznych targów przechodzi do następnej rundy w ulepszonej wersji: 15 maja EPLAN wraz ze swoim partnerem, firmą Cideon zorganizują swoje trzecie wirtualne targi dotyczące trendów inżynieryjnych przyszłości. Co nowego: na wirtualnym stoisku zobaczymy cyfrową wersję tegorocznego stoiska firmy EPLAN i Cideon jaką mogliśmy zobaczyć w Hanowerze. Odwiedzający z całego świata będą mogli odbyć wirtualną wycieczkę po poszczególnych stanowiskach. Sprawdzone elementy z ostatnich dwóch lat targów, takie jak prezentacje informacyjne, pokazy na żywo najnowszych wersji oprogramowania oraz możliwość rozmowy z ekspertami z całego świata i nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami, będą dostępne również w tej edycji.Virtual Fair_Auditorium.jpg: Trzecia edycja wirtualnych targów prowadzonych przez firmy EPLAN i Cideon rozpocznie się 15 maja 2018
„Łączność dla twojej inżynierii cyfrowej” to hasło firmy EPLAN tegorocznych targów Hannover Messe (23-27 kwietnia 2018), a także motto zbliżających się targów wirtualnych: 15 maja, w godzinach od 8:00 do 20:00 EPLAN i Cideon oferują uczestnikom platformę cyfrową, poprzez którą będą mogli dowiedzieć się więcej o najnowszych osiągnięciach inżynieryjnych i razem eksplorować wspólne projekty. Firma EPLAN, dostawca rozwiązań z siedzibą w Monheim w Niemczech oraz Cideon z oddziałem w Monachium, są na bieżąco z aktualnymi trendami w branży i po raz pierwszy stworzą cyfrowe bliźniacze stoisko targowe z Hannover Messe, będące jednym z elementów ich wirtualnego pokazu. Klienci i potencjalni klienci będą dodatkowo mieli okazję wysłuchać ciekawych prezentacji na żywo dotyczących efektywnej inżynierii, zapoznać się z nowymi funkcjami podczas demonstracji oprogramowania oraz uzyskać przydatne wskazówki w rozmowach z ekspertami i innymi użytkownikami. Wirtualne targi potrwają łącznie dwanaście godzin, aby objąć jak najwięcej stref czasowych na całym świecie i będą się odbywały w języku angielskim. Specjaliści EPLAN i Cideon z całego świata będą dostępni online i będą do dyspozycji w celu udzielania zindywidualizowanych porad, również w innych językach.

Współpraca z partnerami i komunikacja między użytkownikami
Aby zapewnić uczestnikom dostęp do różnorodnych tematów, faktyczne stoisko targowe firm EPLAN i Cideon z targów w Hanowerze o całkowitej powierzchni 420 m2 zostanie sfilmowane i przetworzone cyfrowo. Osoby, które nie mogły przyjechać osobiście do Hanoweru lub chcą uzyskać więcej szczegółowych informacji, będą mogły 15 maja br. w łatwy sposób przemieszczać się przestrzennie po symulowanym stoisku na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Jeśli chodzi o tematy pokazów prowadzonych na żywo i salach wykładowych, głównym tematem tegorocznych targów będzie zbliżająca się premiera nowej wersji Platformy EPLAN 2.8, zapewniająca dostęp do nowej usługi w chmurze obliczeniowej. Innowacje poszczególnych komponentów Platformy EPLAN oraz zalety aplikacji opartych na chmurze zostaną tu szczegółowo przeanalizowane. Co więcej, odwiedzający mogą spodziewać się ciekawych prezentacji produktów w praktycznym wykorzystaniem, w tym takich przyszłościowych rozwiązań, jak EPLAN Cogineer, Syngineer i EPLAN Data Portal.
Wraz z przykładami innowacyjnego wykorzystania oprogramowania EPLAN, wirtualne targi oferują również klientom i partnerom miejsce do pracy w sieci i rozmów. Sukces mówi sam za siebie: w ubiegłym roku, podczas drugiej edycji wirtualnych targów firmy EPLAN i Cideon zarejestrowało się około 950 osób z 70 krajów.

Osoby zainteresowane udziałem są proszone o rejestrowanie się, od 17 kwietnia br., pod następującymi adresami:
www.eplan.de/virtualfairwww.cideon.de/virtualfair
Odwiedzający z całego świata mogą rozmawiać i łączyć się z innymi na stanowisku Networking Area

EPLAN Software & Service jest jednym z wiodących na świecie dostawców usług w zakresie rozwoju systemów CAx oraz konfiguracji i rozwiązań z zakresu mechatroniki, oferujący również klientom doradztwo w zakresie optymalizacji ich procesów inżynieryjnych. Dostarcza zarówno standaryzowane, jak i dostosowane do potrzeb klienta interfejsy do systemów ERP i PLM/PDM zapewniające spójność danych na etapie projektowania, przetwarzania zamówień i produkcji. Czynnikami zapewniającymi firmie sukces w zakresie inżynierii są spójna orientacja na potrzeby klienta, globalny system wsparcia technicznego oraz innowacyjność i doświadczenie w projektowaniu interfejsów. Jako dostawca globalny, EPLAN wspiera około 45.000 klientów z ponad 120.000 instalacji, oferując wysokiej jakości produkty pozwalające na maksymalne zwiększenie wydajności.

Firma EPLAN została założona w 1984 roku i wchodzi w skład grupy Friedhelm Loh. Friedhelm Loh Group prowadzi działalność w 18 zakładach produkcyjnych i 78 oddziałach międzynarodowych. Cała grupa zatrudnia ponad 11,500 osób i osiągnęła w 2015 roku przychody wynoszące około 2,2 miliarda euro. Po raz ósmy z rzędu została w 2016 roku uhonorowana tytułem »Top German Employer». Dodatkowo, Friedhelm Loh Group uzyskał tytuł »Top vocational trainer» w badaniach prowadzonych przez Deutschland Test i Focus Money.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.eplan.de i www.friedhelm-loh-group.com.

www.eplan.pl

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account