Kompaktowy i elastyczny REX-System firmy E-T-A, oferowany pod hasłem „All-in-one” to kompleksowe rozwiązanie w automatyce przemysłowej dla zabezpieczenia obwodów i urządzeń oraz dla rozdziału zasilania w układach zasilanych napięciem stałym 24 V DC.
REX12 jest rozwiązaniem optymalizującym liczbę części niezbędnych do zapewnienia funkcjonalności. Hasło „All-in-one” oznacza zasilanie, połączone z ochroną i dystrybucją zasilania w jednym kompletnym systemowym rozwiązaniu. Zabezpieczenia zapewniają jedno- lub dwupolowe elektroniczne bezpieczniki automatyczne typu REX12 (stałe zakresy prądowe lub nastawne od 1 A do 10 A). Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu nie są wymagane jakiekolwiek dodatkowe komponenty montażowe, czy też dodatkowe połączenia między bezpiecznikami. Dzięki modułowi PM12-T użytkownik może realizować koncepcję rozdziału prądu poprzez plus 24 V DC oraz minus 0 V GND. Zalety systemu REX „All-in-one”
• zwiększenie elastyczności – łatwy montaż/demontaż, modułowość, i komfortowe dopasowanie,
• redukcja 50 proc. czasu – przez innowacyjne i elastyczne łącze-nie modułów, bez dodatkowych narzędzi,
• redukcja kosztów – brak dodatkowych komponentów do montażu,
• oszczędność miejsca – szerokość pojedynczego modułu tylko 12,5 mm,
• zwiększenie dostępności maszyny – precyzyjne wykrywanie błędów, wysoka przejrzystość i zdalne diagnozowanie,
• przejrzystość i spójność systemów – gromadzenie, przechowywanie i ocena danych przyczynia się do spełnienia wymagań Przemysłu 4.0.
Zasilanie (+ / –) jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a to za sprawą modułu EM12 firmy E-T-A, oferowanego w różnych wariantach, również z opcją IO-Link oraz Modbus RTU.

EL-CAB Sp. z o.o.
ul. Obornicka 37, Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
tel.+48 61 8118 600, fax +48 61 8112 066
www.el-cab.com.pl

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account