Od ponad 25 lat firma MICROSYS nieustannie rozwija swój produkt – SCADA system PROMOTIC. Wraz z rozpowszechnianiem i wdrażaniem koncepcji Przemysł 4.0 oraz Internetu Rzeczy (IoT, IIoT) użytkownicy coraz częściej wymagają całodobowy dostęp do własnych systemów z poziomu przeglądarek internetowych.

Od wielu lat PROMOTIC posiada swój własny serwer webowy, poprzez który można udostępniać do sieci całe rozwiązanie aplikacyjne lub jej części. System automatycznie wytwarza dynamiczne strony HTML, co oznacza, że projektant nie musi się znać na tworzeniu stron internetowych a użytkownik tylko uruchamia przeglądarkę wpisując adres serwera.

By uprościć pracę projektantom PROMOTIC umożliwia korzystanie z tzw. konfiguracji wstępnych – logicznych części aplikacji, które można dowolnie modyfikować na dowolnym etapie tworzenia projektu. Najczęściej stosowane to konfiguracje wstępne różnego rodzaju komunikacji z urządzeniami. Nowo wprowadzono wsparcie tekstowego formatu wymiany danych JSON oraz konfigurację wstępną komunikacji z usługą chmury Talk2M Mailbox belgijskiego producenta ruterów przemysłowych eWON.

W celu poprawnej interpretacji interfejsu graficznego aplikacji w dowolnych przeglądarkach internetowych PROMOTIC oferuje możliwość korzystania z przygotowanych przez naszych inżynierów elementów graficznych w wektorowym formacie .svg oraz HTML5 canvas – element języka HTML wprowadzony w HTML 5 pozwalający na dynamiczne, skryptowe renderowanie kształtów i ilustracji. Naturalnie projektant ma możliwość stosowania swoich własnych zasobów graficznych w różnych formatach (np. bmp, gif, tif, jpg, png), ale także zasobów dźwięków i animacji. PROMOTIC oferuje również możliwość przygotowania własnych canvas elementów graficznych.

Rozwiązanie aplikacyjne PROMOTIC METERING – wszechstronna i konfigurowalna aplikacja, która wykonuje automatyczny odczyt oraz przetwarza dane (ciepło, woda, gaz, energia elektryczna itp.) z liczników energii różnych prodecentów jest jednym z najczęściej poszukiwanych rozwiązań na rynku. Umożliwia zaoszczędzić środki oraz na bieżąco informować o stanie zużyć mediów.

SCADA system PROMOTIC można bezpłatnie pobrać na stronie: http://www.promotic.eu/pl/promotic/download/download.htm

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account