Model Bebco EPS serii 7500 Ex pzc / Type Z ustanawia nowe standardy dla globalnych systemów przewietrzania. Bebco EPS 7500-Series Type Ex pzc/Type Z
TWINSBURG, Ohio – Pepperl + Fuchs, światowy lider w dziedzinie automatyzacji procesów, wprowadził zaawansowany system przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia Bebco EPS, zaprojektowany dla obszarów zagrożenia wybuchem klasy I lub II/Div. 2 i stref 2/22. Ten innowacyjny i małogabarytowy system o sterowaniu ręcznym lub automatycznym, oferuje wszystkie funkcje potrzebne do zapewnienia niezawodnej ochrony stref zagrożonych wybuchem, upakowane wewnątrz małogabarytowej obudowy.

System przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia serii 7500 Ex pzc/Type Z może być obsługiwany ręcznie lub w pełni automatycznie. Zapewnia oczyszczanie obudowy z niebezpiecznych gazów i pyłów, utrzymując w niej stałe nadciśnienie. Redukuje klasyfikację wewnątrz chronionej obudowy do strefy bezpiecznej. System 7500 uzyskał certyfikaty ATEX/IECEx oraz UL. Jest zamykany w małogabarytowej obudowie o wymiarach jedynie 5.8» x 3.8» x 1.9» (147 x 97 x 48 mm).

»Nowe, małogabarytowe urządzenia serii 7500 są łatwe w obsłudze oraz zapewniają dużą niezawodność i wydajność. Dzięki pełnej automatyzacji zapewniają doskonałą ochronę obudów urządzeń elektrycznych, takich jak silniki, napędy, panele kontrolne, szafy rozdzielcze i analizatory gazów,» powiedziała Kristen Barbour, menadżer ds. marketingu. »Niezależnie od tego czy potrzebujesz ochrony przed gazem i pyłem w przemyśle górniczym, chemicznym, okrętowym czy w instalacjach pracujących na morzu – Bebco EPS 7500 może być stosowany w procesach przemysłowych na całym świecie do zastosowań, które wcześniej wymagały znacznie droższej i trudniejszej do zapewnienia ochrony przeciwwybuchowej.»

Seria 7500 obejmuje inteligentne automatyczne monitorowanie i kontrolę ciśnienia w komorze z funkcją rozcieńczania i ciągłego przepływu. System zapewnia automatyczną regulację i oferuje wyjście alarmowe zwiększające niezawodność ochrony. Został wykonany z chromowanego aluminium morskiego – co czyni go wystarczająco wytrzymałym, aby sprostać ciężkim warunkom pracy występującym w wielu procesach przemysłowych. 7500 korzysta z uniwersalnego zasilacza AC/DC i jest dostępny w wersji do montażu panelowego i zewnętrznego. Duży ekran dotykowy zapewnia łatwą i szybką konfigurację, a jednocześnie udostępnia diody LED do sygnalizacji statusu, słupkowy wskaźnik ciśnienia i możliwość wyboru wielu programów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account