Bezszczotkowe, bezslotowe silniki Ultra EC serii ECT z oferty firmy Portescap mają się pojawić w sprzedaży w dwóch nowych wersjach o zwiększonej długości, wynoszącej 35 mm (22ECT35) i 48 mm (22ECT48). Są to silniki stanowiące rozszerzenie serii 22ECT. Charakteryzują się dużym momentem obrotowym, małą masą i małymi gabarytami, pomagając w miniaturyzacji aplikacji użytkownika.Nowe, miniaturowe modele zapewniają większy o prawie 50 procent ciągły moment obrotowy od innych podobnych silników, bez uszczerbku dla płynnej pracy i dużej bezawaryjności, których można oczekiwać od silników bezszczotkowych produkcji Portescap. Nasze silniki 22ECT zostały zoptymalizowane pod kątem zapewnienia dużego ciągłego momentu obrotowego dla małych i średnich prędkości, maksymalizując moc w zakresie od 10 do 20 tys. rpm.

Silniki 22ECT, produkowane w oparciu o naszą opatentowaną technologię Ultra Coil z zastosowaniem opatentowanej konstrukcji wirnika wielobiegunowego, zapewniają moment obrotowy do 41,6 mNm. Ważą o prawie 28% mniej od innych podobnych konstrukcji i są najlżejszymi 4-biegunowymi silnikami, mogącymi znaleźć zastosowanie na rynku medycznym i przemysłowym. Dotyczy to zwłaszcza przemysłowych narzędzi ręcznych, wymagających lekkiego silnika o dużym momencie obrotowym, pozwalającego poprawić komfort pracy użytkownika. Nowe silniki 22ECT stanowią również idealny wybór dla takich aplikacji, jak humanoidalne roboty, sprzęt do automatyzacji laboratoriów, elektryczne chwytaki czy urządzenia geodezyjne.

Firma Portescap dostarcza niezawodne i wydajne silniki bezszczotkowe wysokiej jakości, nadające się idealnie do aplikacji z przekładnią ze względu na minimalny spadek prędkości i małą emisję ciepła przy pracy pod obciążeniem. Ich niewielka bezwładność pozwala na zastosowania w systemach wymagających szybkiego startu, zatrzymania i przyspieszenia.

Nowe silniki 22ECT są dostępne z czujnikami Halla i z 3 różnymi wariantami cewek, dostosowanymi do różnych wymogów dotyczących prędkości obrotowej i napięcia zasilania. Na indywidualne zamówienia firma Portescap oferuje również opcje dodatkowe w postaci przekładni, enkoderów, różnych wariantów cewek i mechanicznych modyfikacji interfejsu.

Parametry silników

Portescap 22ECT48: rozmiar 22 mm; długość korpusu 48 mm; moment obrotowy 41,6 mNm; współczynnik regulacji 2,9 R/k2
Silniki konkurencyjne: rozmiar 22 mm; długość korpusu 52 mm; moment obrotowy 26,2 mNm; współczynnik regulacji 4,2 R/k2

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account