„Hannover Messe” należy do najważniejszych targów branżowych na świecie. Podobnie, jak w ubiegłym roku, Murrelektronik zaprasza na przygotowane w jego ramach stoisko, na którym prezentowane będą innowacyjne rozwiązania i produkty, które ułatwiają życie ich użytkownikom. Spotkaniom towarzyszyć będzie aromat najlepszej kawy.
Od 23. do 27. kwietnia Murrelektronik zaprasza na stoisko D27 w hali 9. W tym roku w centrum zainteresowania stawiamy kwestie związane z tematem „Automation meets Innovation – innowacja jako siła napędowa”, w szczególności:
• Murrelektronik to ekspert w zakresie techniki instalacji – oferuje producentom maszyn i systemów przemysłowych właściwe rozwiązania umożliwiające łączenie punktów IO ze sterownikami. Kładzie nacisk na opłacalność: krótki czas uruchomienia, najwyższy poziom obsługi, niski koszt całkowity. Ścisła współpraca doradców Murrelektronik z inżynierami pracującymi bezpośrednio przy maszynach umożliwia opracowanie najlepszej koncepcji instalacji.
• Coraz większego znaczenia w łączeniu maszyn nabiera technologia sieciowa. Wzrasta więc zapotrzebowanie na rozwiązania oparte na sieci Ethernet. Jednym z nich jest przejście z protokołu Profibus na Profinet umożliwiające wdrożenie elastycznej topologii gwiazdy. W związku z tym Murrelektronik oferuje wydajne switche i szeroką ofertę konektorów.
• Rozwiązania IO-Link upraszczają parametryzowanie czujników i elementów wykonawczych. Murrelektronik idzie o krok dalej oferując technologię IODD-on-Board. Dzięki modułom MVK Metal oraz Impact67, dane z urządzeń IO-Link przechowywane są w pliku GSDML, co znacznie usprawnia proces integracji.
• Kluczowym elementem Przemysłu 4.0 jest transparentność. Murrelektronik oferuje rozwiązania umożliwiające przesył danych pomiędzy interfejsami, na przykład OPCUA dla szerokiej gamy aplikacji oraz systemów takich jak SAP czy E-Plan. Taki zasób danych można wykorzystać do zwiększenia wydajności lub zmniejszenia ryzyka wystąpienia przestoju.
• Murrelektronik oferuje koncepcje systemów zasilania. Portfolio transformatorów, filtrów, zasilaczy, modułów buforowych i redundantnych, jak również urządzeń do monitorowania prądu jest doskonale opracowane. To gwarantuje niezawodne zasilanie nie tylko poprzez szafę sterowniczą, ale także bezpośrednio na maszynie.
• Podstawowym wymogiem technologii automatyki jest bezpieczeństwo. Murrelektronik skupia się na zapewnieniu optymalnej ochrony ludzi i maszyn, oferując skuteczne rozwiązania w tym zakresie. Pasywna technologia safety oparta jest na sprawdzonych zasadach, a najwyższe standardy można osiągnąć stosując rozwiązania aktywnej technologii safety.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account