Loggito to nowy, zdecentralizowany i wysoce skalowalny system gromadzenia danych. W połączeniu z internetowym oprogramowaniem pomiarowym ProfiSignal Web, firma Delphin Technology AG z Bergisch Gladbach oferuje pionierski, kompletny pakiet łączący zdecentralizowaną akwizycję danych z możliwością ich globalnej wizualizacji, bez względu na miejsce.

Jako centralny koordynator sieci pomiarowej, Loggito Logger oferuje możliwości przechowywania danych, opcje ich wstępnego przetwarzania, a także łączność z komputerami i chmurą obliczeniową. Dzięki pionierskiej technologii pomiaru »cloud at the edge» Loggito może również wykorzystywać pełną funkcjonalność chmury. Sieć pomiarową można rozszerzyć za pomocą modułu przewodowego USB Loggito lub bezprzewodowego Loggito Wireless.

Uniwersalne urządzenia do akwizycji danych serii Loggito charakteryzują się małymi gabarytami. W zależności od wybranego interfejsu I/O, udostępniają do 8 uniwersalnych wejść analogowych, pojedyncze wyjście analogowe i 2 kombinowane wejścia/wyjścia cyfrowe lub do 6 wejść lub wyjść cyfrowych. 24-bitowy przetwornik A/C gwarantuje precyzyjny pomiar przy częstotliwości próbkowania równej 1 kHz.

Doskonałe współdziałanie zapewnia oprogramowanie typu klient/serwer ProfiSignal Web oparte na przeglądarce internetowej, które umożliwia wizualizację danych pomiarowych w dowolnym miejscu na świecie na dowolnym urządzeniu w indywidualnie dostosowywanych pulpitach nawigacyjnych. Oprócz zestawu wyświetlaczy analogowych i cyfrowych wykorzystuje również diody LED i obiekty graficzne, a także obiekty umożliwiające interakcję procesów.

Cechą wyróżniającą ProfiSignal Web jest szybka i płynna prezentacja trendów na wykresach y(t) dla bieżących i historycznych danych pomiarowych. Przełączenie z milisekund do widoku miesięcznego zajmuje tylko kilka sekund.

Loggito Logger może być opcjonalnie dostarczany z preinstalowanym oprogramowaniem ProfiSignal Web. Pozwala to natychmiast zrealizować kompletny łańcuch pomiarowy, począwszy od zdecentralizowanej akwizycji po wizualizację w dowolnym miejscu na świecie, bez konieczności przeprowadzania konfiguracji.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account