Spójrzmy prawdzie w oczy: bycie konstruktorem maszyn wiąże się z wyjątkowym zestawem wyzwań. Klienci domagają się większej wydajności i krótszego czasu przestojów swoich maszyn, a stale zwiększający się nacisk na innowacje wymaga nieustannego doskonalenia.
I tutaj właśnie pojawia się chmura. Jest to łatwy, bezpieczny i niezawodny sposób łączenia się z urządzeniami – zawsze i wszędzie. Czy twój czas i energia nie są lepiej pożytkowane, koncentrując się na jakości, ulepszeniach, ciągłości i niezawodności dla klientów?
Łatwo dodaj wartość do swojej usługi, skracaj przestoje i zwiększaj produktywność.

„Naszą misją jest tworzenie wartości poprzez dostarczanie najlepszej maszyny z dożywotnim wsparciem. IXON to rozumie. ”

W IXON wierzymy w moc zintegrowanych rozwiązań typu all-in-one („wszystko w jednym”). Więc opracowaliśmy takie. Zapewnij swojemu przedsiębiorstwu bezpieczną przyszłość, uzyskując dostęp do wszystkich najcenniejszych informacji w jednym miejscu. Dostarcz usługę zdalną, monitoruj swoje maszyny, ustawiaj alarmy i twórz wysokiej jakości panele danych – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Oparta na technologii chmury platforma IXplatform automatycznie aktualizuje się do najnowszej wersji przy każdym logowaniu, więc możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz najnowszych innowacji.

„Poważnie traktujemy bezpieczeństwo chmury i potrzebujemy rozwiązania przyszłościowego, przy czym jednocześnie musimy skupiać się na budowaniu naszych maszyn, dlatego wybraliśmy IXON”.

Wymaganie od klientów oprogramowania umożliwiania dostępu do Twoich maszyn to już przeszłość. IXplatform pozwala Ci łatwo przeglądać Twoje interfejsy HMI i strony internetowe jednym naciśnięciem przycisku. Nawet Twoi klienci mogą bez wysiłku uzyskać dostęp do swoich maszyn. IXplatform wykorzystuje zaawansowaną technologię proxy, aby zapewnić rewolucyjne funkcje webVNC i webHTTP(S). Zdalnie łącz się z Twoją maszyną z dowolnego miejsca – nawet na telefonie lub tablecie.

„IXON daje nam możliwość zapraszania wszystkich Naszych klientów na platformę chmurową. Uzyskują natychmiastowy dostęp do interfejsu użytkownika naszej maszyny. ”

Bezpieczeństwo to podstawa

Jako konstruktor maszyn, Twoim głównym priorytetem jest tworzenie maszyn najwyższej jakości. Ale musisz także zapewnić, że stosujesz najlepsze dostępne środki bezpieczeństwa. Nadążanie za bezpieczeństwem zawsze oznacza pewność, że Twoje dane są bezpieczne.

„Moim obowiązkiem jest ciągłe ulepszanie i utrzymywanie bezpiecznego statusu IXplatform. Bezpieczeństwo jest procesem ciągłym. Każdego dnia”

IXplatform to najbardziej przyjazny dla użytkownika sposób łączenia się z Twoimi maszynami na całym świecie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami usług w chmurze, aby zapewnić, że Twoje dane są dobrze chronione, a Twoje urządzenia są zawsze dostępne online. IXplatform składa się z kilkudziesięciu serwerów, z których każdy ma własne zadania: serwery WWW, różne typy klastrów baz danych, serwery proxy i serwery VPN. Razem tworzą solidną, niezawodną i szybką IXplatform.
Hosting w certyfikowanych centrach danych ISO-27001 monitorowany przez ekspertów chmury IXON 24/7. Wszystkie usługi IXplatform mają zapewnioną redundancję.

www.ixon.co

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account