Nowy proces iluminacji i potężna technologia czterech kamer pomaga w wybieraniu z pojemników do osiągania najwyższych prędkości. Dowolny kształt komponentu i dowolny rodzaj kontenera są teraz skanowane w czasie znacznie krótszym niż jedna sekunda. Nadmiarowe informacje o obrazie w wysokiej rozdzielczości i ulepszone dodatkowe kąty kamery gwarantują szczegółowe wykrywanie obiektów, nawet na błyszczących powierzchniach lub w miejscach, gdzie występuje znaczny cień w kontenerze.

Odbiór pojemników można teraz zakończyć w rekordowym czasie dzięki technologii Quad-Camera czujnika ISP VISION PowerPICK3D. Podczas tej procedury multi-stereo, cztery zintegrowane kamery przechwytują komponenty, które mają zostać zebrane z powierzchni pojemnika. PowerPICK3D automatycznie tworzy zoptymalizowaną sekwencję kompletacji i oblicza odpowiednie ścieżki robota. W związku z tym, że zespół quad-camera zapewnia wiele kątów kamery, czujnik gwarantuje niezawodne przechwytywanie wielu obrazów, nawet w przypadku cieniowania w polu widzenia lub odbicia światła poza powierzchniami elementów.

Nadmiarowe informacje o obrazie w wysokiej rozdzielczości i ulepszonych dodatkowych kątach kamer gwarantują szczegółowe wykrywanie obiektów

Technologia chmury punktów i inteligentne planowanie ścieżek pobierania

Podobnie jak inne rozwiązania do wybierania z pojemników z ISRA, PowerPICK3D generuje gęstą chmurę punktów, aby uchwycić wnętrze pojemnika. System wykorzystuje dane z szablonu CAD w celu wyodrębnienia wybranych komponentów. Szybka i skuteczna w uczeniu się geometrii nowych części za pomocą bazy danych CAD, system może wykryć praktycznie nieograniczoną liczbę komponentów. Zastosowane losowe wzorce zapewniają wszystkie wymagane punkty odniesienia na szerokim obszarze, dzięki czemu cała powierzchnia zawartości jest szybko i precyzyjnie wychwytywana.

Szybka i skuteczna w uczeniu się geometrii nowych części za pomocą bazy danych CAD, system może wykryć praktycznie nieograniczoną liczbę komponentów

Przygotowane na przyszłość dzięki łączności WLAN

Dzięki PowerPICK3D, ISRA prezentuje przyszłościowe rozwiązanie do wybierania z pojemników o wyjątkowo krótkim czasie cyklu do opróżniania pojemników o wymiarach od 600 x 400 x 400 mm do 2,4 m x 1,5 m. Zintegrowany protokół komunikacji robota umożliwia współpracę wielu czujników i robotów w celu wykonania szczególnie złożonych zadań rozdzielania. Wyposażony w WLAN, system jest gotowy na przyszłość produkcji przemysłowej i INDUSTRY 4.0. Aby spełnić różne wymagania, asortyment pojemników ISRA obejmuje kolejne systemy zoptymalizowane pod kątem aplikacji: czujnik MiniPICK3D do szczególnie małych komponentów i pojemników oraz wytrzymały, klasyczny IntelliPICK3D dla różnych rozmiarów pojemników, teraz dostępny z technologią wbudowaną jako IntelliPICK3D-PRO. Wszystkie systemy sortowania pojemników ISRA są również wyposażone w interfejs użytkownika w intuicyjny sposób, umożliwiający obsługę nawet przez osoby bez specjalistycznej wiedzy.

Więcej informacji na stronie: http://isravision.com

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account