Sukces, który odniosła oraz ogromne zainteresowanie, jakim cieszyła się ubiegłoroczna edycja Industrial Innovation Days sprawiły, że w tym roku Plewiska pod Poznaniem po raz kolejny na trzy dni staną się stolicą inżynierów Przemysłu 4.0. Wszystko za sprawą drugiej edycji tego wydarzenia, które będzie się odbywało w dniach 17 – 19 kwietnia 2018 w siedzibie firmy FlexLink Systems Polska – pomysłodawcy i zarazem głównego organizatora tego nowatorskiego przedsięwzięcia. W tym roku do współpracy przy realizacji tego projektu zaprosiła ona przedstawicieli dobrze znanych i prężnie rozwijających się firm dostarczających innowacyjne rozwiązania do Fabryk Przyszłości w kraju i na świecie: SEW-EURODRIVE, KUKA, SMC Industrial Automation, Pepperl+Fuchs, Schmalz, Alnea oraz MV Center. Wspólnie zaprezentują w jaki sposób wykorzystać najnowsze technologie w zakresie automatyzacji i robotyzacji produkcji, aby nie zostać w tyle w trwającej czwartej rewolucji przemysłowej.

W celu kompleksowego ujęcia koncepcji Fabryki Przyszłości w kontekście idei Przemyslu 4.0 program każdego z nadchodzących „dni innowacji dla przemysłu” został podzielony na trzy bloki.
Podczas zaplanowanych licznych debat i prelekcji eksperci oraz doświadczeni praktycy z technologicznych branż produkcyjnych zaprezentują najnowsze trendy i kierunki rozwoju: robotów przemysłowych, systemów transportowych, systemów monitorowania produkcji oraz różnego typu czujników przemysłowych pod kątem projektowania, budowy, modernizacji i optymalizacji częściowo lub w pełni zautomatyzowanych Inteligentnych Fabryk. Panel ten będzie doskonałą okazją do spotkania i wymiany poglądów ze specjalistami, którzy na co dzień biorą udział w tworzeniu i udoskonalaniu procesów produkcyjnych w oparciu o zaawansowane technologie dla Przemysłu 4.0.
W części praktycznej zostaną omówione konkretne przykłady zastosowania najnowszych zdobyczy z dziedziny automatyzacji i robotyzacji produkcji. Specjalnymi gośćmi Industrial Innovation Days będą przedstawiciele firmy OSM Piątnica (branża mleczarska) oraz FSP Galena (branża farmaceutyczna), którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z wdrożenia i praktycznego wykorzystania nowoczesnych technologii w należących do nich zakładach produkcyjnych.

Blok technologiczny, to czas na indywidualne spotkania i dyskusje B2B z organizatorami i partnerami wydarzenia. Na specjalnie w tym celu przygotowanych stoiskach będzie możliwość zapoznania się oferowanymi przez nich najnowszymi produktami i rozwiązaniami z zakresu automatyzacji i robotyzacji produkcji, a także na uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zastosowania tak innowacyjnych technologii w codziennej produkcji. Niewątpliwym atutem tej części Industrial Innovation Days będzie możliwość zobaczenia wielu z tych rozwiązań na żywo jak:
– systemu paletowego Twin Track do transportu ciężkich ładunków oraz aplikacji do projektowania i podglądu linii produkcyjnej w wirtualnej rzeczywistości (FlexLink Systems Polska),
– robota przemysłowego KR 3 AGILUS (Kuka),
– systemu automatycznego pozycjonowania robota przemysłowego w przestrzeni 3D (Alnea),
– symulatora linii produkcyjnej FAS-200 (SMC Industrial Automation),
– modułowego systemu automatyki MOVI-C (SEW-EURODRIVE),
– systemu kontroli wizyjnej produkcji 2D i 3D (MV Center),
– systemu laserowej detekcji przeszkód, pozycjonowania, RFID (Pepperl+Fuchs),
– systemu automatyki próżniowej, chwytającego i mocującego (Schmalz).

Nie przegap okazji by dowiedzieć się jak usprawnić swoją produkcję i obniżyć koszty przy jednoczesnej poprawie jakości wytwarzanych wyrobów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://smartfactoryexpert.pl/ i potwierdzisz swoją obecność wybranego dnia. Zatem nie zwlekaj i już teraz dołącz do grona inżynierów Przemysłu 4.0 na Industrial Innovation Days 2018.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2019 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account