IXON sprawia, że ​​maszyny są przyszłościowe.  Platforma IXo All-in-One IoT pomaga konstruktorom maszyn doradzać klientom w zmniejszaniu przestojów i zwiększaniu wydajności.

Siła platformy IX Platform Industrial IoT firmy IXON to prawdziwa platforma All-in-One. Dostępne są w niej wszystkie narzędzia zapewniające dobrą zdalną obsługę maszyn. IXrouter płynnie łączy się z platformą IX. Dzięki Ethernet, 4G i Wifi, IXON zapewnia dostepność odpowiedniego sprzętu w każdej sytuacji. Ta kombinacja IXroutera i IXplatform oferuje użytkownikom IXON bezpieczny sposób komunikacji z maszynami gdziekolwiek się znajdują. Całość charakteryzuje się bezpieczeństwem, stabilnością i łatwością użytkowania. Platforma IX zbudowana jest z globalnej sieci serwerów obsługiwanej przez najlepszych dostawców usług w chmurze. Jest przyjazna dla użytkownika, wynika z prostoty projektu rozwiązania. Użytkownicy mogą łatwo utworzyć bezpłatne konto firmowe, ustawić własne logo, dodać routery i bezpłatnie zaprosić użytkowników. W ten sposób tworzą własną platformę IoT w kilku krokach. Niektóre ważne funkcje w ramach platformy IX:

– VPN: w ciągu dwóch minut konstruktor maszyn może połączyć się ze swoją maszyną przez bezpieczną sieć VPN.

– Clientless Access: Użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do ekranu HMI i strony internetowej urządzenia bezpośrednio z przeglądarki, bez dodatkowego oprogramowania.

– Cloud Logging: Dzięki tej potężnej aplikacji IXrouter z łatwością odczytuje dane maszyny ze sterownika PLC. Dane są przechowywane w centrach danych chmury certyfikowanych przez ISO-27001, które są monitorowane przez ekspertów chmury IXON 24/7. Niestandardowi klienci mogą korzystać z dostosowywanych pulpitów kilka minut na złożenie kokpitów maszynowych, tworzenie raportów i udostępnianie ważnych danych swoim użytkownikom.

– Cloud Notify: Otrzymuj powiadomienia o ważnych wydarzeniach związanych z urządzeniem. Cloud Notify jest w pełni zarządzany z platformy IX. Pozwala to na bezproblemowe skonfigurowanie dodatkowych moduł alarmowymi. W ciągu kilku kliknięć będziesz informowany o statusie swojego urządzenia.

Tworzenie nowych modeli biznesowych za pomocą IXON

Dzięki swoim rozwiązaniom IXON skupia się na nowych modelach usług dedykowanych twórcom. IXON pomaga producentom maszyn wykraczać z usługami poza tradycyjną 24-godzinną linię serwisową i awaryjną. Odbywa się to w całkowicie przyjazny dla użytkownika sposób, w którym chmura jest centralnym miejscem wymiany informacji. Interfejs API jest udostępniany, gdy klienci chcą łączyć się z własnymi narzędziami BI lub rozwiązaniami SaaS. Dzięki temu IXON oferuje jedną przyszłościową platformę IoT, której celem jest ograniczenie przestojów maszyn i zwiększenie wydajności.

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account