Firma Bosch Rexroth otrzymała Złoty Medal AUTOMATICON® 2018 za interaktywną platformę komunikacji dla branż produkcyjnych ActiveCockpit.
Wyróżnieniem tym nagradzane są od 1997 roku najbardziej innowacyjne produkty, prezentowane podczas Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON®.

ActiveCockpit pozwala na przetwarzanie i wizualizację danych produkcyjnych on-line pochodzących z różnych źródeł. Rozwiązanie łączy aplikacje świata IT, takie jak planowanie
i realizację produkcji, zarządzanie danymi dotyczącymi jakości i e-mailing, z funkcjami oprogramowania maszyn i instalacji przemysłowych. Zakres i szczegółowość prezentowanych danych można dostosować i spersonalizować w zależności od ich odbiorcy. Pozwala to na użytkowanie systemu przez pracowników zmianowych na dużych monitorach zamontowanych w hali produkcyjnej, jak również przez kierownictwo niższego i wyższego szczebla na urządzeniach mobilnych lub komputerach bezpośrednio zainstalowanych na ich stanowiskach pracy.

 

Już od 24 lat targi AUTOMATICON® są największym w Polsce profesjonalnym forum producentów i odbiorców automatyki przemysłowej. Prezentowane są na nich osiągnięcia
w dziedzinie automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account