Łódź, Polska – Firma Emerson świętuje Jubileusz 25-lecia swojej działalności w Polsce. W tym czasie firma dokonała znacznych inwestycji zarówno w zakłady produkcyjne, jak i centra dystrybucyjne, zapewniając przy tym specjalistyczne wsparcie dla swoich klientów w regionie. Dostarczając zaawansowaną technologię i usługi w zakresie automatyzacji, Emerson odegrał także kluczową rolę w modernizacji wielu głównych zakładów przemysłowych w Polsce, umożliwiając im maksymalizację wydajności produkcji oraz konkurencyjność na globalnych rynkach.»Przechodziliśmy wraz z naszymi klientami przez wszystkie fazy koniunktury gospodarczej. Myślę, że polskie elektrownie, rafinerie, zakłady chemiczne są konkurencyjne na światowym rynku, ale nie jest to zasługa tylko automatyki. Przez lata dużo zainwestowaliśmy w rozwój w Polsce» powiedział Tomasz Kosik, Dyrektor Generalny firmy Emerson na Polskę, kraje Bałtyckie oraz Ukrainę. Zwiększenie zasięgu nie tylko w Polsce, ale i całym regionie, umożliwia firmie Emerson lepszą pomoc klientom z branży energetycznej, rafineryjnej i chemicznej, korzystając z najnowszych przemysłowych rozwiązań technologii cyfrowej. Pozwala to również na skrócenie czasu realizacji zamówień oraz umożliwia firmie Emerson zapewnienie swoim klientom doświadczonej, niezawodnej wiedzy oraz wsparcia.

Zakłady produkcyjne i dystrybucyjne firmy Emerson w Polsce odgrywają kluczową rolę we wspieraniu lokalnego oraz europejskiego rynku. Europejskie centrum inżynierskie firmy Emerson, które znajduje się w Warszawie specjalizuje się w zaawansowanych technologiach regulacji, sterowania i automatyzacji dla rynku energii. Jeden z największych europejskich zakładów produkcyjnych firmy Emerson znajduje się w Łodzi, gdzie produkowany jest szeroki asortyment zaworów elektromagnetycznych, układy przygotowania powietrza oraz zawory i siłowniki pneumatyczne marki ASCO™. Łódzki zakład produkcyjny firmy Emerson, zatrudnia obecnie ponad 500 osób. Znajduje się w nim również nowoczesne centrum dystrybucyjne, pozwalające na skrócenie czasu realizacji zamówień dla klientów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Z okazji Jubileuszu 25-lecia działalności w Polsce, Emerson zorganizował w Łodzi specjalną galę dla ponad 150 zaproszonych gości, w tym klientów i dystrybutorów. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić łódzki zakład produkcyjny firmy Emerson oraz zapoznać się z zaawansowanymi produktami marki ASCO™ przed uroczystą galą.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account