Moxa jako jeden z czołowych producentów rozwiązań z zakresu przemysłowej transmisji danych wprowadził do swojej oferty nowy switch EDS-P506E-4PoE. Jest to przemysłowy przełącznik Ethernetowy z portami PoE+ oraz dwoma portami gigabitowymi combo (RJ45 lub SFP). Dzięki zastosowaniu technologii PoE w standardzie IEEE 802.3at urządzenie jest w stanie dostarczyć nawet do 60 W na każdy port, a zastosowane porty światłowodowe SFP umożliwiają transmisję danych na odległość do 120 km.

Seria EDS-P506E-4PoE została zaprojektowana specjalnie do trudnych zastosowań zewnętrznych z ochroną przeciwprzepięciową 4 kV, aby zapewnić wysoką niezawodność sieci z urządzeniami PoE/PoE+. Przełączniki wspierają także najczęściej wykorzystywane protokoły przemysłowe takie jak Modbus/TCP, Profinet oraz EtherNet/IP. Są urządzeniami w pełni zarządzalnymi co pozwala m.in. na konfigurację protokołów redundantnych STP/RSTP, Turbo Ring, Turbo Chain, planowanie zasilania PoE, automatyczne sprawdzanie urządzeń PoE czy diagnostykę portów PoE, i są to tylko nieliczne z dostępnych funkcjonalności.
Po więcej informacji zapraszamy pod adres: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/eds-p506e-4poe#produkt/pelny-opis

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account