Jedno urządzenie do gromadzenia obróbki i wysyłania danych do chmury? Teraz jest to możliwe dzięki rozwiązaniu Edge Controller od B&R. Wydajny komputer przemysłowy może służyć do analizy dużych zbiorów danych czy nawet uczenia maszynowego, jednocześnie pełniąc rolę kontrolera przemysłowego.

Edge Controller B&R działa w oparciu o niezawodny komputer Automation PC 910, dostępny również w wersji wyposażonej w procesor Intel XEON zdolny do obsługi zadań wymagających dużej ilości zasobów, takich jak uczenie maszynowe. Edge Controller działa na sprawdzonym systemie operacyjnym – komercyjnej wersji systemu Linux z gwarancją długoterminowej obsługi. Transmisja do chmury odbywa się za pośrednictwem MQTT.

W pełni funkcjonalny kontroler przemysłowy

Hypervisor firmy B&R umożliwia jednoczesne działanie systemu operacyjnego czasu rzeczywistego. Dzięki temu Edge Controller staje się pełnowartościowym kontrolerem przemysłowym o czasach cyklu poniżej 1 milisekundy. Za pomocą protokołu POWERLINK Industrial Ethernet, OPC UA lub innych sieci przemysłowych można podłączyć nieograniczoną liczbę modułów I/O lub kontrolerów. W przyszłości będzie to możliwe również w przypadku OPC UA TSN.

Edge Controller umożliwia pobieranie, wstępną obróbkę oraz wysyłanie danych do chmury.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account