SCHAFFHAUSEN, Szwajcaria – 1. sierpnia 2018 – TE Connectivity (TE), światowy lider produkcji złączy i sensorów, oraz ABB, wiodący producent z branży energetyki, robotyki, automatyki oraz systemów elektroenergetycznych, informują o zakończeniu procesu nabycia przez TE firmy ABB ENTRELEC® będącej częścią koncernu ABB. Proces wdrożenia rozpoczyna się ze skutkiem natychmiastowym.

 

“Łączymy dwie oferty, które staną się jeszcze bardziej konkurencyjne jako część grupy TE,” powiedział Tarak Mehta Prezes wydziału produktów Elektrycznych firmy ABB. “Ta decyzja pokazuje aktywne zaangażowanie ABB w zarządzanie swoim portfolio – stanowi to kluczowy element w naszej strategii Next Level.”

 

Część ABB zwana Entrelec, założona w 1920 roku współpracuje z Klientami w ponad 70 krajach. Firma łączy nie tylko działalność badawczą i rozwojową- posiada również zakłady produkcyjne we Francji i Polsce. Dzięki rozszerzeniu oferty o produkty ENTRELEC ABB, od teraz funkcjonujące pod nazwą ENTRELEC, TE zapewni kompleksowe rozwiązania systemowe z zakresu energii i łączności ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania produktów w wymagającym środowisku.

 

“To połączenie to ważny krok w strategii TE by oferować Klientom szeroki i kompletny wachlarz produktów by ułatwić im wdrożenie nowych rozwiązań” powiedział Lars Brickenkamp, Starszy Vice Prezes oraz Dyrektor Jednostki Biznesowej Industrial. “Cieszy nas rozwój Naszego Zespołu i wierzymy, że nasi nowi Pracownicy znacząco wpłyną na rozwój współpracy TE z większą ilością Klientów przy wspólnych projektach. Relacje z Klientami pozostają kluczowym czynnikiem w naszej nowej strukturze”

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account