Przekraczanie granic i ustanawianie nowych standardów wytrzymałości, funkcjonalności i sprawności jest możliwe dzięki zaawansowanej technologii Connected Hydraulics.
Jesteśmy dumni, że objazdowa wystawa nowoczesnych rozwiązań firmy Bosch Rexroth „Connected Hydraulics Beyond Limits” cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.
Od 10 do 28 września 2018 roku ponad 1000 gości w kilkunastu polskich miastach obejrzało ekspozycję, której zakres tematyczny obejmował m.in.:

  • System napędów hydraulicznych pomp Sytronix:

Obsługa otwartych standardów komunikacji Sercos i Multi-Ethernet, szybkie
i łatwe łączenie z układami sterowania innych firm. Krótki czas przekazywania do eksploatacji dzięki specyficznym funkcjom dla danego zastosowania. Oszczędność kosztów.

  • Filtry nowej generacji:

Które dbają o czystość oleju w układzie hydraulicznym oraz zapewniają dłuższą żywotność maszyny. Zapewniają rzadsze wymiany elementów filtrujących i krótsze przestoje.

  • Kompaktowy zasilacz hydrauliczny CytroPac:

Będący nowatorskim rozwiązaniem typu „plug and run” upraszczającym
i przyspieszającym uruchomienie oraz doskonale wpisującym się
w koncepcję Przemysłu 4.0.

  • Pompy, silniki, zawory i cylindry:

Kompaktowa konstrukcja, bezpośredni montaż, zintegrowane sterowniki niewymagające szafki, obsługa otwartych standardów. Narzędzia do konfigurowania online obejmujące wszystkie warianty, ułatwiające szybki wybór typu, z modelowaniem 2D i 3D oraz generowaniem dokumentacji zamówienia.

  • Connected Motion Control:

Układ sterowania ruchem – najlepszy w swojej kategorii sterownik hydrauliczny: zestandaryzowane komponenty hydrauliczne umożliwiające łatwe włączenie do eksploatacji.

  • Standardowy zasilacz hydrauliczny ABPAC, chłodnice
    i akumulatory:

Dostosowany do zadań Przemysłu 4.0, umożliwiający dostęp do danych ze smartfonu lub tabletu. Chłodnice i akumulatory, które zapewniają optymalną temperaturę płynów i niską emisję hałasu wydłużając czas eksploatacji systemu hydraulicznego.

  • Hydrauliczne silniki wolnoobrotowe Hägglunds:

Wysokomomentowe silniki stanowiące alternatywę dla przekładni mechanicznych i będące bezpośrednią odpowiedzią na rosnące wymagania klientów.

  • Układ sterowania i oprogramowanie do projektowania:

Umożliwiający obsługę otwartych standardów komunikacji Sercos i Multi-Etherne, dodatkowo ułatwiające łączenie z układami sterowania innych firm.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2020 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account