Więcej możliwości na użytek branży sterowania procesami

B&R po raz kolejny zagości podczas targów ACHEMA. Wśród swoich rozwiązań zaprezentuje między innymi nową wersję R4.2 systemu sterowania procesami APROL, Edge Controller do komunikacji w chmurze oraz system transportu ACOPOStrak. Te oraz inne rozwiązania czekają na gości na stoisku A63 w hali 11.1.

APROL R4.2 oferuje liczne nowe funkcje oprogramowania, w tym ulepszoną komunikację w chmurze za pośrednictwem OPC UA i MQTT. Wprowadza również nowe możliwości optymalizacji wydajności instalacji i procesów, takie jak monitorowanie wydajności zasobów, dodatkowe opcje monitorowania stanu, monitorowanie wydajności sterowania, zintegrowane rozwiązanie do analizy biznesowej oraz zoptymalizowane zarządzanie alarmami.

Edge Controller

Edge Controller B&R umożliwia pobieranie, wstępną obróbkę oraz wysyłanie danych do chmury. Wydajny komputer przemysłowy może być wykorzystywany do analizy dużych zbiorów danych, a nawet nauczania maszynowego, równocześnie pełniąc rolę kontrolera przemysłowego.

Targi ACHEMA są dla B&R okazją do zademonstrowania, w jaki sposób inteligentny system transportu ACOPOStrak umożliwia opłacalną indywidualizację produkcji masowej nawet na poziomie partii jednostkowych. W pełni elektroniczne elementy przekierowujące systemu umożliwiają dzielenie i łączenie strumieni przepływu produktów przy zachowaniu pełnej prędkości.

Zapraszamy na targi ACHEMA.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Wysyłanie

©2021 sterowniki.pl

wykonanie selea

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account